MIlles on point?

Kindlasti olete lugenud raamatuid sellest, kuidas tõhusamalt tööd teha.Aga kas te seda olete lugenud, kuidas tõhusamalt puhata? Missugune on teie arvates kvaliteetne puhkus?

Teadlased on välja arvutanud, et ühe kolmandiku oma elust me magame, teise kolmandiku töötame ja viimase peaksime teoreetiliselt puhkama.Tegelikult kulub see viimane kolmandik kauplustes trügides, ummikutes seistes ja telerit vaadates... Kui palju meil siis tegelikult vaba aega on? Aega, mil me võime teha seda, mida ise tahame?

Arvestades, et aeg on meie kõige olulisem ja seejuures taastumatu ressurss, võib öelda, et vaba aeg on lihtsalt hindamatu väärtusega. Seepärast on oluline käia sellega ümber hoolikalt ja armastusega, muutes selle kvaliteetseks puhkuseks. Hea puhkus on tootliku töö pant. Loomulikult on tore, kui meil on aega ja võimalusi puhata pikki kuid soojadel lõunamaadel. Kuidas aga puhata kvaliteetselt tööpäevaõhtuti linnas?

KVALITEETNE PUHKUS MEIE MÄNGUKLUBIS GAME club:
 

1. Läbimõeldud õhtukava

Kava on koostatud mängureeglite kohaselt.Kõik algab rahulikust stardist, millele järgneb intriig ja lõppvaatus.

2. Väike väljumine mugavustsoonist.

Oma mugavustsoonist väljudes inimene areneb.Erinevalt psühholoogilisest treeningust otsustab siin igaüks ise, mil määral on ta valmis konkreetsel päeval mängu lülituma.

3. Tutvused huvitavate inimestega.

Selliseid huvitavaid isiksuste kombinatsioone, nagu meie klubis kohata võib, ei leia te kuskilt mujalt!Siin käivad koos erinevate erialade ja vaadetega inimesed.Neid ühendab üks – armastus mängu vastu,aga järelikult ka elu vastu.Mis see meie elugi muud on?

4. Iseenese uute tahkude avastamine.

Mäng võimaldab meil väljuda meie tavalistest rollidest, riskida ja proovida midagi uut.Me näeme ennast ja teisi ootamatutes olukordades.

5. Loominguline lähenemine.

Meie mängud põhinevad loomingul – nii individuaalsel kui ka kollektiivsel. Mängimise ajal on kaasatud meie parem ajupoolkera, mis töötamisel jääb tavaliselt passiivseks. Ega ilmaaegu öelda, et luues tunneb inimene end jumalana.

6. Hea huumor.

Huumor muudab meie elu põnevamaks ja lõbusamaks.Meie mängudes ei ole kunagi kaotajaid või võidetuid, see-eest on küllaga huumori ja rõõmu energiat.

7. Uued teadmised ja oskused.

Mängu teemast sõltuvalt on osalejatel alati võimalik õppida midagi uut ja eluks vajalikku.Üks olulisi oskusi, mida iga mäng kindlasti arendab, on oskus oma mõtteid väljendada.

8. Elav suhtlus.

Ilmselt ei anna miski meile nii palju rõõmu ja energiat kui siiras elav suhtlus.

9. Loominguline puhkus.

Suurem osa tavapäraseid puhkuseliike surub meid passiivse tarbija rolli.Meie mänguprogrammides seevastu on osalejad aktiivse looja rollis.

10. "Hard fun".

Meie meelest teeb kõige suuremat heameelt ja pakub maksimaalset rahuldust see, mis tuleb endal nn välja teenida.Tuleb midagi ära teha, demonstreerida oma andeid, elada mängu sisse, ennast veidike ületada ja voilà! Selline ongi tõeline rõõm.

Kui meie arusaam kvaliteetsest puhkusest ühtib teie omaga, on meil heameel kutsuda teid oma avatud mängude klubisse. Esimene osalemine avatud mängus on tasuta.

Uudised