Meeskond

Aleksei Razin

Loovjuht

Mäng on inimestevahelise suhtlemise kõige loomulikum vorm. Just mängides areneb isiksus vabalt, hoogsalt ja harmooniliselt. Minu jaoks on mäng täpselt kavandatud süsteem, mis tekitab energiat ja aitab seda alles hoida. Saadud energiat võib kasutada mitmesugustel eesmärkidel: tõhusamaks õppetööks, kvaliteetseks puhkuseks või meeskonnavaimu tugevdamiseks.

Liina Inno

Koolitaja

Mäng aitab kaasa kujutlustegevuse aktiviseerumisele ja arendab loovust. Tänu mängule saame me vabastada end piiridest, mis tihti takistavad meid lahenduseni jõudmisel. Mäng annab vabaduse, samas eeldab meilt tihti mugavusstoonist väljumist ja eneseteostust, mis viib meid järgmisele tasandile, kus algab tõeline areng.

Mare Kitsnik

Eesti keele õpetaja, autor, metoodik

Mäng vabastab inimese liigsetest piirangutest ja hirmudest ning võimaldab tal täielikumalt oma potentsiaali rakendada. Mäng on põnev ning arendab mõtlemisvõimet ja loovust. Mäng tekitab rõõmu ja hasarti ning muudab inimesed õnnelikumaks ja motiveeritumaks. Olen korduvalt kogenud hästi kavandatud ja läbi viidud mängude suurt positiivset mõju nii õppetulemustele kui ka inimeste isiksuslikule arengule. Arvan, et nii töös kui õppimises peaks olema rohkem mängu!

Anastasiya Borzova

Koolitaja

Mäng - see on emotsioonid. Ühelt poolt see on võimalus meenutada lapsepõlve, teiselt poolt see on koht, kus me arendame aju ja omandame kogemusi, mida on vaja reaalses elus.

Olesja Rotar

Vene keele õpetaja

Kira Reiman

Koolitaja

Mäng annab meile võimaluse eneseteostuseks. Siin inimene areneb vabalt ja harmooniliselt. Me alustame sisemist kasvu hetkel, mil ületame õhukest piiri reaalse ja mängu maailma vahel. Ja meil tuleb arvestada sellega, et võtame kõik oma sisemised muutused endaga reaalsusesse kaasa. Just seda ma nimetan imeks.

Jelizaveta Dulberg

Psühholoog

Mängus imetlen ma alati hetke, kus lihtsad ülesanded saavad osalejate jaoks sügavama tähenduse. Sel hetkel kaob mäng ja tekib ühine maailm, kus absoluutselt kõik on võimalik. Maailm, mis on täis siiraid tundeid ja loomingulisi avastusi, jääb meelde igaveseks.

Uudised