Meeskond

Aleksei Razin

Loovjuht

Mäng on inimestevahelise suhtlemise kõige loomulikum vorm. Just mängides areneb isiksus vabalt, hoogsalt ja harmooniliselt. Minu jaoks on mäng täpselt kavandatud süsteem, mis tekitab energiat ja aitab seda alles hoida. Saadud energiat võib kasutada mitmesugustel eesmärkidel: tõhusamaks õppetööks, kvaliteetseks puhkuseks või meeskonnavaimu tugevdamiseks.

Kira Mel

Koolitaja

Mäng annab meile võimaluse eneseteostuseks. Siin inimene areneb vabalt ja harmooniliselt. Me alustame sisemist kasvu hetkel, mil ületame õhukest piiri reaalse ja mängu maailma vahel. Ja meil tuleb arvestada sellega, et võtame kõik oma sisemised muutused endaga reaalsusesse kaasa. Just seda ma nimetan imeks.

Kelly Hrupa

Koolitaja

Minu jaoks on tähtsal kohal mängumeelsus. Kui taandada kõik energiale, siis peaksime sisustama oma elu võimalikult palju hetkedega, mis loovad meis õnnetunnet, sest nii suurendame oma elujõudu. Mängimine on selleks üks võimalus ja mäng ei pea olema vaid jäikade reeglitega ajaviide. Tegelikult saame läheneda pea igale olukorrale mänguliselt.

Svetlana Matskevitš

Pedagoog

Mäng on kõigepealt loovus ja koostöö. See on võimalus ennast proovile panna, minna oma igapäevastest raamidest välja.

Jelizaveta Dulberg

Psühholoog

Mängus imetlen ma alati hetke, kus lihtsad ülesanded saavad osalejate jaoks sügavama tähenduse. Sel hetkel kaob mäng ja tekib ühine maailm, kus absoluutselt kõik on võimalik. Maailm, mis on täis siiraid tundeid ja loomingulisi avastusi, jääb meelde igaveseks.

Jekaterina Gvirdžišvili

Noorsootöötaja

Mäng aitab meil vähemalt natukeseks ajaks muuta võimatu võimalikuks. Saame vaadata elu teise pilgu läbi, tunda ebaharilikke ja tavatuid emotsioone, leida oma potentsiaali ja saada igas mõttes SUUREMAKS.

Kristiina Lees

Mängu arhitekt

Kõike, mis on olemas enne seda, kui tunnetame - nimetatakse reaalsuseks. Kõike seda, mida ise loome - nimetatakse tegelikkuseks. Usun, et mäng on meetod, mis annab igale osalejale võimaluse luua oma tegelikkust.

Uudised