Välisprojektid ja koolitused

Jaga |
Välisprojektid ja koolitused
Küsi pakkumist

Mängude jaoks ei eksisteeri geograafilisi piire. Loomulikult korraldame üritusi ka väljaspool Eestit.

Mida me oma välispartneritele pakume?

  • GAME clubi ärimudeli kasutamisõigust teie riigis.
  • Originaalset koolituste ja mängude programmi.
  • Mängude korraldamist nii inglise (Euroopa) kui ka vene keeles (Venemaa).
  • Mängude väljatöötamist ja praktikasse juurutamist käsitlevat kahepäevast koolitusseminari pedagoogidele.
  • Osalust rahvusvahelistes projektides koolitajatena ja mitteformaalsete ühenduste asjatundjatena (kontseptsioon „Mäng“).
  • Vene keele kasutamisele ja õppimisele suunatud autorimängude tsüklit.

Meie partner Sloveenias:

Games organized and played in a frame of a tc magic world of games were fun and cool to play. Participant enjoyed the games, especially the game named Illusion. This game gave a lot of space for creativity and stimulated imagination of the participants. The same goes for the game "5 minutes service". Game "Airport" was a dynamic and fun energizer, which offered participant a lot of fun and motivated them for the following activity. Very interesting input was given by the game in which the participant were "playing" with water. We were trying to find out if the water is alive...The result was surprising and if you wanna know what the result showed you'll have to try and play! You will have fun playing all the games for sure!!

Nina Lukavečki

Project manager, Mladinski center, Dravinjske doline, Slovenia


Meie pertner Venemaal:

Креативная студия BE-HAPPY-Project выражает благодарность компании GameClub за проведение игровых тренингов «Выбор» и «Стереотипы» на базе студии BE-HAPPY. Мы получили огромное количество положительных эмоций и конструктивного опыта. А самое главное, ваши игры, несмотря на легкость формы и подачи, дают толчок к переоценке взглядов не те или иные понятия, благодаря которым мы выстраиваем свою жизнь. Cпасибо, что дали почву для размышлений. Двери нашей студии всегда открыты, ждем вас в гости снова! Творческих успехов!

Иванова Татьяна

Креативный директор cтудии BE-HAPPY-Project, Санкт-Петербург, Россия

 

Välisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitusedVälisprojektid ja koolitused

Uudised