Korporatiivsed üritused

Jaga |
Korporatiivsed üritused

Ürituse sisu

Rõõm
Psühholoogia
Loovus
Õppimine
Meeskonnatöö
Individuaaltöö
Küsi pakkumist

Kvaliteetsed firmaüritused nõuavad suuri rahalisi ja ajalisi investeeringuid. Kuidas viia need üritused niimoodi läbi, et tehtud kulutused ei oleks lihtsalt tuulde visatud, vaid tooksid maksimaalselt kasu? GAME club’i koolituskeskuse loovjuht annab 5 soovitust:

1)      Seadke eesmärk

Defineerige enda jaoks, millist eesmärki üritus kannab? Kas soovite, et töötajad saaksid teineteist paremini tunda mitteametlikus keskkonnas? Soovite töötajate omavahelist läbisaamist parandada ja teada saada nende arvamust mõne tähtsa küsimuse osas? Või äkki hoopis juhtkond soovib edastada töötajatele oma ideid ja tarkuseterasid? Või  on ürituse eesmärgiks lihtsalt kvaliteetset aega koos veeta? Kui üritusel on kindel eesmärk, siis võib loota ka kindla tulemuse peale!

2)      Tehke oma üritus unikaalseks

Ürituse vundamendiks peavad olema ettevõtte väärtused ehk siis see, mis on ettevõtte, juhtkonna ja omanikke jaoks tõesti tähtis. Mis on Teie meeskonnas kõige hinnatuim? On selleks meeskonna vaim, positiivne ellusuhtumine ja optimism, innovatiivsus, kiirus? Esimesel kohtumisel tellijatega uurime me spetsiaalsete kaartide abil ettevõtte põhiväärtused välja, mis aitavad teha Teie ürituse tõeliselt unikaalseks!

3)      Valige tegevus, mis sobiks kõikidele ettevõtte töötajatele

Üsna tihti töötavad ühes meeskonnas erinevate põlvkondade esindajad. Spordimängud võivad meeldida noortele, kuid osutuda raskeks vanema põlvkonna jaoks. Intellektuaalsed mängud näitavad loogikute tugevusi, kuid sellises mängus kaotada ei soovi keegi... Ja milleks peaks üldse mängima „võitjate-kaotajate“ mänge? Meie arust ühendavad inimesi kõige paremini loomingulised meeskonnaülesanded, mida saab luua nullist ja muuta vastavalt olemasolevale olukorrale.

4)      Jagage üritus kolmeks tähtsaks osaks

Soovitame Teil jagada ürituse kava kolmeks osaks: ametlikuks, mitteametlikuks ning „täiesti mitteametlikuks“. Ametlikus osas võib juhtkond lühidalt rääkida aasta tulemustest ning siiralt tänada kolleege tehtud töö eest. Mitteametlik osa võiks koosneda mängudest, mis baseeruvad ettevõtte põhiväärtustel. Selleks, et töötajad tunneksid ennast mugavalt, võib pakkuda rida soojendavaid tutvumismänge, mis võimaldab tekitada hubase mitteametliku atmosfääri, kusjuures täiesti alkoholivabalt. Ning „täiesti mitteametlik“ programm koosneks traditsitsioonilistest pidutsemisviisidest: saunaskäimine, tantsimine jne...  Selline üritus oleks mõeldud nii kehale kui ka vaimule ning jääks tõeliselt meelde.


5)      Võtke midagi kaasa

Hästi planeeritud ja edukalt läbiviidud firmaüritus peaks parandama töötajate ja osakondade vahelist kommunikatsiooni, tänu millele tõuseb ka töö efektiivsus. Kogemus näitab, et seda positiivset efekti võib teha veelgi tõhusamaks tänu üritusel loodud „artefaktidele“ –  tekkinud ühisnaljadele, fotodele ning koos loodud asjadele, mis jäävad töötajatega pikaks ajaks.

 

Meie kogenud meeskond aitab hea meelega Teie ürituse loomisel ja organiseerimisel! Lisanduge ka Teie meie rahulolevate klientide (RSA,  Nordea Pank, RSA Kindlustus, AS Eesti Post, Haridus ja Teadus Ministeerium, Creative Mobile, Eesti Vabaõhumuuseum ja muud) hulka!


Lugupidamisega,

Aleksei Razin, loovjuht

GAME club, info@thegameclub.eu, 5594 5058

 

Kliendid meist: 

 

Piret Puss

Eesti Personalitöö Arendamise Ühingu tegevjuht

Olete loovate ja uuenduslike mängude maailma eestvedajad Eestis. Teil on julgust ja ettevõtlikkust teha asju omamoodi ning avada inimeste jaoks uued maailmad.

 

Kadri Randveer

Tallinna Farmaatsiatehase AS-i personalijuht

Mulle tundub, et Teie korraldatud loovtöö päev ergutas ja suunas meie töötajaid mõtlema sellises suunas, mis neid ennastki üllatas. Ühtsustunde tekitamine läbi erinevate mängude aitas töötajaid avada, ning eeldatavasti on meil kõigil edaspidi võimalik üksteist paremini mõista. Päev oli täis reipust ja energiat ning mulle meeldis väga see, et Te suutsite läbi erinevate mängude jõuda lõppeesmärgis sellistele seisukohtadele, mida mängima hakates ei osanud oodatagi. Proovilepanek erinevates situatsioonides ergastas inimeste mõtteviise ning suunas mõtlema teisiti kui tavaliselt. Minule isiklikult meeldis väga mäng, kus me võrdlesime töökohta esimese armastusega – uskumatu, aga tõsi, sest emotsioonid olid ju sarnased! Ma loodan väga, et sellest võrdlusest tekkis nii mõnelgi mõtlemise ja edasiste seisukohtade kujundamise hetk.

 

Külli Meier

Sampo Panga personaliarenduse osakonna juhataja

Selle esimese tutvustava seminari põhjal on GameClub’i omapära minu arvates pühendumine, hingega teema ja tegevuse juures olemine, soov pakkuda head ja toimivat lahendust, hoolivus. Ürituse läbiviijana – tolerantsus, soojus ja lustlik meel.

 

Jaanus Vahtra

Reklaamiagantuuri TAEVAS Ogilvy loovjuht

Kõigepealt veel kord suured tänud teile. Mäng oli kaasahaarav ja intrigeeriv. Eriti meeldis mulle GameClub’i ärimängus pakutud teenuse osutamise kohustus koha peal. Pean seda strateegiliselt väga oluliseks nüansiks, sest oma igapäevatöös kohtame üha enam ignorantset suhtumist või ebapädevust teatud tööprotsesside ajakulu ja raskuse osas ja ma isiklikult pean selle otseseks süüdlaseks vähest käelise tegevuse kogemust või üldse selle puudumist. Paljud noored kasvavad üles, käivad ülikoolis ja suunduvad tööle Exceli tabeleid koostama, omamata isegi ettekujutust sellest, kui palju võiks võtta aega ühe 500-ruutmeetrise maalapi riisumine. Ja see on minu jaoks kasvav probleem. Seepärast meeldis mulle eriti see kohustus osutada teenust kohapeal.

 

Maris Kadakas

Enefit, Eesti Energia

Minu meelest on GameClub’i omapära selles, et

- ülesanded on mõtestatud ja sisaldavad mängulist tegevust, millele järgneb analüüs;

- tegevused muutuvad lihtsamast keerulisemaks või vähem kaasavast enam kaasavaks, nii et on aega „üles soojeneda”, mis on põhjamaalase jaoks oluline;

- tegevused on uued – olete need ise välja mõelnud ja ei teki tunnet, et „olen seda juba miljon korda teinud”;

- eri kultuuridest pärit meeskonnaliikmed muudavad teie tiimi kultuurierisustele tundlikuks ning võimaldavad tegeleda mitmekeelsete rühmadega;

- tegevused ei nõua palju ressursse ning neid saab teha pea kõikjal, mistõttu ei ole ruumi / koha ning

Uudised