EST-RUS space, 17.11.2017

Jaga |
EST-RUS space

Ürituse sisu

Rõõm
Psühholoogia
Loovus
Õppimine
Meeskonnatöö
Individuaaltöö

Tutvustus

Kui Sa räägid eesti või vene keelt emakeelena ja oled teist keelt (eesti või vene keelt) õppinud, kuid puudub julgus või keskkond, et oma keeleoskust kasutada, kutsume Sind osalema eesti-vene keeleklubis "EST-RUS space"
 
Keeleklubis saad eesti ja vene keeles suhelda, edeneda nii kuulajana kui ka rääkijana. Sa ei pea kaasas kandma õpikut või sõnaraamatut ning sinu keelevigu ei märgi punase pastakaga õpetaja. Sind aitavad kaaslased, kelle emakeel on Sinu jaoks võõrkeel. Samuti toetad sina neid, kelle jaoks on võõrkeel Sinu emakeel. Kindlasti saad mõnikord ka joonistada, mängida ja liikuda.
 
Täiskasvanutele mõeldud EST-RUS space keelemängude loomisel lähtume järgmistest põhimõtetest:

• Keele õppimine peab olema fun. Tunnid ei meenuta üldse klassikalist vene keele tundi.
• Igaüks meist on huvitav inimene. Tundides ei õpita raamatutegelaste elude järgi, vaid tähelepanu keskmes on iga “mina”, räägitakse endist ja tööst.
• Iga osaleja osaleb õppeprotsessis vastavalt oma individuaalsele keeletasemele. Kõik ülesanded peavad olema täidetavad keeleoskuse tasemest hoolimata. 
 
Viis kohtumist 17.11, 24.11, 01.12, 08.12, 15.12
Reedeti 18.00-19.30
Ühekordne tasu: 13 eurot
Esimene proovitund on tasuta!
Kursuse maksumus 60 eurot (tavahind)
Kõikidele, kes käis IVAN kursustel on selle kursuse hind 50 eurot.
 
Registreerimisel palume kirjutada oma telefoni numbrit.
EST-RUS spaceEST-RUS spaceEST-RUS spaceEST-RUS spaceEST-RUS spaceEST-RUS spaceEST-RUS spaceEST-RUS spaceEST-RUS spaceEST-RUS spaceEST-RUS spaceEST-RUS spaceEST-RUS spaceEST-RUS spaceEST-RUS space

Uudised