Kliendid meist

 

Piret Puss

Eesti Personalitöö Arendamise Ühingu tegevjuht

Olete loovate ja uuenduslike mängude maailma eestvedajad Eestis. Teil on julgust ja ettevõtlikkust teha asju omamoodi ning avada inimeste jaoks uued maailmad.

 

Kadri Randveer

Tallinna Farmaatsiatehase AS-i personalijuht

Mulle tundub, et Teie korraldatud loovtöö päev ergutas ja suunas meie töötajaid mõtlema sellises suunas, mis neid ennastki üllatas. Ühtsustunde tekitamine läbi erinevate mängude aitas töötajaid avada, ning eeldatavasti on meil kõigil edaspidi võimalik üksteist paremini mõista. Päev oli täis reipust ja energiat ning mulle meeldis väga see, et Te suutsite läbi erinevate mängude jõuda lõppeesmärgis sellistele seisukohtadele, mida mängima hakates ei osanud oodatagi. Proovilepanek erinevates situatsioonides ergastas inimeste mõtteviise ning suunas mõtlema teisiti kui tavaliselt. Minule isiklikult meeldis väga mäng, kus me võrdlesime töökohta esimese armastusega – uskumatu, aga tõsi, sest emotsioonid olid ju sarnased! Ma loodan väga, et sellest võrdlusest tekkis nii mõnelgi mõtlemise ja edasiste seisukohtade kujundamise hetk.

 

Külli Meier

Sampo Panga personaliarenduse osakonna juhataja

Selle esimese tutvustava seminari põhjal on GameClub’i omapära minu arvates pühendumine, hingega teema ja tegevuse juures olemine, soov pakkuda head ja toimivat lahendust, hoolivus. Ürituse läbiviijana – tolerantsus, soojus ja lustlik meel.

 

Jaanus Vahtra

Reklaamiagantuuri TAEVAS Ogilvy loovjuht

Kõigepealt veel kord suured tänud teile. Mäng oli kaasahaarav ja intrigeeriv. Eriti meeldis mulle GameClub’i ärimängus pakutud teenuse osutamise kohustus koha peal. Pean seda strateegiliselt väga oluliseks nüansiks, sest oma igapäevatöös kohtame üha enam ignorantset suhtumist või ebapädevust teatud tööprotsesside ajakulu ja raskuse osas ja ma isiklikult pean selle otseseks süüdlaseks vähest käelise tegevuse kogemust või üldse selle puudumist. Paljud noored kasvavad üles, käivad ülikoolis ja suunduvad tööle Exceli tabeleid koostama, omamata isegi ettekujutust sellest, kui palju võiks võtta aega ühe 500-ruutmeetrise maalapi riisumine. Ja see on minu jaoks kasvav probleem. Seepärast meeldis mulle eriti see kohustus osutada teenust kohapeal.

 

Maris Kadakas

Enefit, Eesti Energia

Minu meelest on GameClub’i omapära selles, et

- ülesanded on mõtestatud ja sisaldavad mängulist tegevust, millele järgneb analüüs;

- tegevused muutuvad lihtsamast keerulisemaks või vähem kaasavast enam kaasavaks, nii et on aega „üles soojeneda”, mis on põhjamaalase jaoks oluline;

- tegevused on uued – olete need ise välja mõelnud ja ei teki tunnet, et „olen seda juba miljon korda teinud”;

- eri kultuuridest pärit meeskonnaliikmed muudavad teie tiimi kultuurierisustele tundlikuks ning võimaldavad tegeleda mitmekeelsete rühmadega;

- tegevused ei nõua palju ressursse ning neid saab teha pea kõikjal, mistõttu ei ole ruumi / koha ning ressursside piiranguid.

 

Jaana Taniberg

Sotsiaalministeeriumi arendus- ja personaliosakonna personalijuht

Teie korraldatud õhtu andis palju mõtlemisainet, kuidas teha erinevaid tegevusi läbi mängu, sest:

- mäng avab inimesi palju kiiremini;

- mängulisus võtab maha inimeste pinged ja võimaldab väljuda oma igapäevarollist;

- mängus selguvad erinevad anded, näiteks kui loov on inimene, kui hea meeskonna mängija ta on jne;

- mängu saab kaasata kogu meeskonna;

- koos on lõbus olla;

- mängus saab osaleda vabatahtlikult;

- ja palju muud.

 

Maive Vihtmaa

OÜ Karlskroona personalijuht

Tänan Teid eileõhtuse vahva ürituse eest. Lendasin veel terve õhtu ja ka täna hommikul selle emotsiooni ajel. Tore oli tutvuda ja mängida koos uute inimestega ja taasavastada endas seda, mis argipäevas ununema kipub! Tundsin sellist lapselikku rõõmu ja vabadust, samas hasarti ja õhinat ja uhkust iseenda üle, et vaatamata kõigele on elu nii ilus – oska ja taha ainult näha! Ja tore, et on teiesuguseid inimesi, kes oskavad ja tahavad meid avada ning suunata tegema asju. Soovin Teile edu inimeste avamisel ja ilusate kohtumisteni.

 

Margit Hallap

Human Resource Manager,Transcom Estonia OÜ

Milles seisneb GameClub’i ürituse omapära?

+ toob välja rutiinist

+ sunnib teistmoodi mõtlema, arendab loovust

+ lõõgastab, maandab stressi, on lihtsalt lõbus

Mis mulle mängude juures meeldis, oli see, et kuigi iga mäng on mõeldud mingi oskuse toetuseks, siis see ei tule esile. Võite lihtsalt mänguprotsessi nautida ja tõsise, vastutava täiskasvanu rollist välja astuda.

 

Kaidi Peets

Arengunõustaja ja koolitaja, International Supervision and Coaching Institute

Teie üritus oli väga tore ja elevust tekitav. Päris mitme inimesega kohtusin mõni aeg hiljem Supervisiooni ja coachingu infopäeval, mida me oma ühinguga korraldasime, ja siis olime nende inimestega juba nagu vanad sõbrad ning kihistasime endiselt naerda mängude naljade üle.

GameClubsulatab võõraste inimeste vahelt jäise õhu ja liidab nad kiiresti üheks suureks naerupalliks. Ja kui õhtu läbi saab, laguneb suur naerupall väikesteks rõõmupallideks, kes nakatavad oma suurest naerupallist saadud hea energiaga vähemalt mõnda aega kõiki teisi inimesi enda ümber.

 

Aet Trei

Eesti Vabaõhumuuseumi personalijuht

Tuleb aga meelde ja ajab aga naerma :-) Just sellise emotsiooni pakkus mulle GameClub’i loovüritus personalijuhtidele. Suurepärane seltskond ja professionaalsed mängujuhid aitasid tagasi tuua killukese lapsepõlvest, ennastunustavast mängutuhinast ja siirast rõõmust! Jõudu ja jaksu uute ja huvitavate ideede genereerimisel!

 

Marika Kopõlova

AS-i Kontek Int personalijuht

Leian, et eelkõige peitub GameClub’i ürituse omapära mängude vahetus lihtsuses. Inimesed mängivad nii, nagu nad tegid seda lapsepõlves. Unustades ära, et on olemas enesekontroll ja barjäärid. Nii lihtne see ongi.

 

Andrei Kipper

Koolitaja, MTÜ Elukaar

Õhtu oli tõesti loovust täis ja ehkki osalejad üksteist varem ei tundnud, toimus sulandumine koheselt. Mängud olid huvitavad ja lihtsad. Samas arendasid need meeskonnatööd, loovust ja asju laialdasemalt nägema ja tunnetama. Arvan, et sellised õhtud pole mitte ainult huvitavad, vaid ka väga kasulikud.

 

Kira Mel

AS-i Eesti Post jaevõrgu arendusjuht

Mis on GameClub?

Ma räägin Sulle kolmest eluliselt olulisest asjast, mida Sa oled kindlasti varem kogenud, kuid mitte kunagi kõiki kolme korraga ja ühes kohas.

Kõigil meil on tulnud ette selliseid asju, mida me kas pole varem teinud või teame, et see ei tule meil eriti hästi välja ja seepärast jätame neid asju tähelepanuta ja tegemata. Kas tuleb midagi sellist meelde? Tuleta nüüd endale meelde seda hetke, millal Sa ikkagi tegid selle asja ära. Ületasid ennast, võtsid julguse kokku ja tegid päriselt ära. Kas on meeles, mis mõnusalt uhke tunne see oli...? Jäta see praeguseks meelde.

Nüüd meenuta seda hetke, mil Sa naersid kogu südamest. Ja mitte itsitasid, muigasid või naeratasid, vaid naersid päriselt. Jäta see ka praegu meelde.

Ja nüüd meenuta seda tähtsat hetke, mil Sa avastasid, et oled sisemiselt kasvanud või arenenud. Sa märkasid, et oled omandanud enda jaoks midagi väga-väga väärtuslikku, mis kindlasti tõstis Su enesekindlust ja ka enesehinnangut. Sa imetlesid ennast ja imestasid. Ma tean seda, sest ka mul on neid hetki olnud. See oli kõige vägevam tunne, kas pole? Ja nüüd tuleb kõige olulisem hetk – kujuta ette, et koged kõiki neid kolme ülimalt olulist tunnet ühel ja samal ajal......... Nüüd Sa tead, mis on GameClub!

Aleksei ja Jelizaveta, suurimad tänud Teile unustamatu mängu eest, mis tegi mind mõnevõrra rikkamaks... sisemiselt! Ma hindan kvaliteetset ajaviidet ja see mäng oli üks nendest vähestest asjadest, mis seda pakkus.

 

Jekaterina Gridneva

Sakala eragümnaasiumi juhataja

Sakala Eragümnaasiumil on positiivne koostöökogemus GameClub’i kui väga professionaalse organisatsiooniga. Soovitame seda firmat kui usaldusväärset ja vastutustundlikku partnerit. GameClub’i eripäraks on loominguline lähenemine koolitusprotsessile, mitteformaalsete meetodite kasutamine, samuti mängude rakendamine, mis on õpilaste puhul kindel ja kõige loomulikum viis omandada teadmisi ja oskusi. GameClub korraldab koolitusi, mis koosnevad peamiselt sotsiaal-kommunikatiivse ja pedagoogilise väärtusega mängudest. Märkimist väärib tõhus eksperditöö, mis on kaasaegne ja noorte jaoks huvitav. Võime meie koostöö näitel kinnitada, et mängud aitasid meie õpilastel näha oma rolli ärimaailmas uue ning värskema nurga alt.

 

Tatjana Požogina

Tallinna Suur-Pae lasteaaia juhataja

Vaatamata sellele, et me ise korraldame iga päev koolieelsete lastega lastemänge, palusime teha GameClub’i spetsialistidel meile koolituse, sest esiteks oleme kuulnud nende töö kohta ohtralt kiitvaid hinnanguid, teiseks aga on hästi teada, et just mäng vähendab kõige paremini kevadväsimust ja stressi, õpetab ja valmistab rõõmu. Mängida meeldib meile kõigile – nii lastele kui täiskasvanutele.

Mängud andsid võimaluse lõdvestuda, unustada oma probleemid ja tõsta meeleolu. Kolleegid tundsid ennast vabalt, mängisid kogu hingest, avasid end mängudes siiralt. Mängus avaldusid vastastikune abistamine, üksteisemõistmine ja usaldus. Kõikide koolitusel osalenute hinnangul aitas mäng kaasa kollektiivi ühtesulamisele. Kõige enam tuleb meelde mäng, milles tuli meenutada kõige eredamaid mälestusi lapsepõlvest. Väga keeruliseks ja huvitavaks osutusid mängud, kus pidi oskama olla juht ja juhitav, oskama koordineerida oma tegevust ilma sõnadeta.

Soovitan kõigil õppeasutuste juhtidel, kes soovivad teha töötajatele kasuliku ja meeleoluka koolituse, pöörduda GameClub’i spetsialistide poole.

Uudised